info@ahmetyigitnakliyat.com.tr

Yenilenebilir Enerji

SEKTÖRLER

SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ

Bir yandan yakıt fiyatları gün gün yükselirken, büyümekte olan sektörün ihtiyaçları neticesinde elektriğe olan talebin sürekli arttığı; bunların çevre ve iklim üzerindeki felaket sonuçları üzerine yenilenebilir ve sürdürülebilir enerjilere talep oluşmaktadır. Bunlardan biri olan rüzgâr enerjisi, güvenilir olmakla beraber maliyeti de uygun bir seçenektir.
Gelecek dönemde, rüzgâr enerjisinin maliyetinin daha da düşmesi beklendiğinden, büyük potansiyele sahip bir temiz enerji seçeneğidir.
Rüzgâr tesislerinin sayısı ve büyüklükleri tüm dünyada artmaktadır ancak geliştiriciler açısından bakılacak olursa, sahaya ulaşmak için aşılması gereken uzun mesafeler veya kurulumu olumsuz etkileyen hava koşulları gibi lojistik zorluklar mevcuttur. Ahmet Yiğit Nakliyat bu noktada devreye girer.
Taşıma sektöründeki ekipman zenginliği, göstermiş olduğu performans, uzman personel kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla her tür sorunun üstesinden gelmekte olan Ahmet Yiğit Nakliyat; proje yönetiminden taşımaların kurulumuna, rüzgar enerjisi sektöründeki uzmanlığı ile kanat, tribün ve nice ekipman taşımalarında proje yüklenicileri ve sahiplerine eksiksiz çözümler sunmayı hedeflemiştir.
Anahtar teslim çözümleri, müşterilerinin sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir enerjiyi kârlı varlıklara dönüştürmelerine imkân kılar.