info@ahmetyigitnakliyat.com.tr

Sanayi Tesis ve Ekipmanları

SEKTÖRLER

Sanayi Tesis ve Ekipmanları

Endüstriyel Sanayi, Ağır sanayi olarak adlandırılan sanayi tesisleri hammaddelerin mamul haline gelmesini sağlayan kullanıma hazır tesislerin tamamım adıdır. Sanayi tesisleri ülkelerin gelişmesinde önemli bir aşamadır. Gelişmiş ülkeler zenginliklerinin önemli bir kısmını sanayileşme ile sağlamışlardır. Sanayi tesisleri nükleer enerji kimya, makine, savunma, lojistik, akaryakıt, petrol doğalgaz, çevrim santralleri, liman depolama, enerji ve buna bağlı sektörler geliştikçe endüstriyel mamulleri üretimi tamamlanması, tamamlama aşamasındaki lojistiği önemlidir.


Ahmet Yiğit Nakliyat;

Bu önemli lojistikte nakliye ve taşımalarında önemli pazarda yeri vardır. Endüstriyel tesislerin önemli ekipmanlarının nakliyesi ve lojistik ağır taşımalarında tedarik kısmında önemli yer oluşturmaktadır.


Ahmet Yiğit Nakliyat;

sanayi tesisleri, nükleer enerji ve Endüstriyel sektörün mamul hale gelen ürünlerin yüklerinin nakliyesi taşımalarını mühendislik bilgisi, kaliteli tecrübeli seçkin ekibi ile yapmaktadır. Teslim sürecine kadar olan zaman dilimini zengin araç parkurunda bulunan dorse, çekici, tır, treyler ve mobil vinçleri yedek ekipmanları ile hizmetlerini vermektedir. Hizmet anlaşmasını yaptığı firmalarına karayollarındaki standartlara uygun zamanında teslimatını gerçekleştirmektedir.