info@ahmetyigitnakliyat.com.tr

Proje Ağır Yük Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

Ahmet yiğit Nakliyat; ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek proje taşımacılığı konusunda uzmanlık kazanmıştır. Sahip olduğu araç filosunun büyük çoğunluğu bu alanda hizmet vermektedir. Mühendislik gerektiren ve coğrafi konumu dolayısıyla ulaşılması en güç bölgelere proje taşımacılığı yapmaktadır.

Ahmet yiğit Nakliyat; Proje taşımacılığına bağlı olarak yük mühendisliği, yol etüt hizmeti, vinç hizmeti ve yük sabitleme hizmeti de vermektedir. Kara yolu, deniz yolu, hava yolu konusunda uzman ekibi sayesinde endüstriyel yükler için en uygun taşıma modeli ile çalışabilmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı proje

Yurtiçi ve Yurtdışı proje taşımalarında hesaplama ve analizler doğrultusunda yüke en uygun ekipmanları ile lashing ve HSE koşullarına karayolları kurallarına bağlı kalarak proje taşımalarını en güvenilir şekilde yapmaktadır. Ahmet Yiğit Nakliyat tecrübeli ve uzman kadrosu tüm projelerde lojistik ihtiyaçlar önceden yapılan çalışmalarla saptayıp en uygun taşıma metodlarını belirleyip planmasını yapıp tüm uygulama aşamasında bilgi akışını sağlayıp taşımalarını yapmaktadır.

Ahmet Yiğit Nakliyat; yarım asırlık tecrübesi alanında en son teknolojiye uygun hidrolik ekipmaları ,modiller sistem ekipmaları ile aynı anada birçok proje taşımacılığını yapan sektörün en güçlü firmasıdır.güçlü ekipman,güçlü nakiye araç parkındaki dorse,tır,lowbet,treylerleri ile Boru hattı,Pres doğalgaz santrali , termik santral, Hidroelektrik santral, baraj,sanayi ürünleri , Köprü ,kavşak ,makine ekipmanı,yat rüzgar Enerji Santrali ve Metro,Akkuyu nükleer inşaatlarına ekipmanlarının yüklerini güvenli karayolları kurallarına uygun projeleri ile taşımaktadır. Ağır yük proje taşımacılığını bünyesinde olan kardeş firma Efes vinç işletmeciliğinde bulunan yüksek tonajlı mobil vinçler ile vinç proje taşımacılığı yapıp anahtar teslimi projeler ile göz doldurmakta olup müşteri mennuyiteni öngören hizmetlerini vermektedir.

Teklif Alın

Ahmet yiğit Nakliyat yarım asırlık tecrübesi ile vermiş olduğu deneyim ağır nakliye, taşıma proje lojistiği taşımalarında öncü firmalarından biridir.