info@ahmetyigitnakliyat.com.tr

Enerji

SEKTÖRLER

Enerji Nedir

Enerjiyi tam olarak tanımlamak fizik bilimindeki en zor şeylerden biri olsa da en basit tanımıyla enerji, etrafımızda olup biten her şeyin meydana gelmesini mümkün kılan şeydir. Daha teknik bir ifadeyle enerji maddelerin iş yapabilme yeteneğine verilen isimdir. Maddeler mevcut fiziksel durumlarını ancak enerji kullanarak değiştirebilirler.

Neden Enerji: Bio kütle enerjisi, fosil kütlelerden oluşan, rüzgâr tribünlerinden oluşan yenilebilir doğal enerji kaynakları enerjiyi doğal olarak üreten kaynaklardır. Ağır sanayisinin, trafolar, doğal gaz, nükleer enerji en büyük talebidir. Olmazsa olmaz dediğimiz enerji üretimini son dönemlerde hızlı olarak büyümektedir. Daha yüksek verim ve sürdürülebilirlik sağlayacak yeni enerji santrallerini tasarlama ve inşa yöntemlerini bulmak, geliştiriciler için kritik önem taşımaktadır.

  • Enerji Sektörü taşımalarında neden Ahmet Yiğit:

    Yarım asırlık tecrübesi ile sektörde değer yaratan Ahmet Yiğit Ağır Nakliyat enerji sektörüne ait ekipman taşımalarında geniş ekipmanı ile taşımalarını hızlı ve güvenli olarak yapıp müşterileri ile sürdürülebilir hale gelen iş potansiyelini doğru ve geniş ekipmanını kullanarak başarmıştır. Enerji sektöründe aynı yapılacak birçok projeyi taşımasında , anahtar teslim projelerine uzman personel ve mühendis grubu çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.